Derin Gözlük kuruluş tarihinden bu yana faaliyet gösterdiği topluma karşı kendisini sorumlu hissetmiştir. Bu çerçevede faaliyet gösterdiği çevreyi ve toplumsal koşulları iyileştirme adına faaliyetlerde bulunmuştur.

.

Derin Gözlük kurulduğu ilk günden bu yana içerisinde faaliyet gösterdiği topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde kurumsal bir sorumluluk hissiyle ticari faaliyetlerini yürütmektedir.

Bu çerçevede 2018 yılında “Görmek Herkesin Hakkı” kampanyası çerçevesinde Afrika’da ihtiyaç sahiplerine gözlük yardımında bulunmuştur.

Her yıl Pagev koordinatörlüğünde, Plastik Meslek ve Teknik Anadolu Lisesinden öğrencilerimizin mesleki eğitimlerini daha ileriye taşıma amacı ile stajyer öğrenci kabul edilmektedir. Bu programa özel önem veren Derin Gözlük mesleki gelişimin ancak iyi eğitimli personel eliyle olacağının farkındadır. Bu çerçevede firmanın eğitime katkıları yeni projelerle artarak devam edecektir.

Derin Gözlük’e göre çevre çocuklarımıza bırakacağımız emanetimizdir. Üretim süreçlerimizin çevreyi mümkün olduğunca düşük seviyede etkilemesi için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu çerçevede imalatını yaptığımız ürünlerde %45 oranında dönüştürülebilir kaynakları kullanıyoruz.

Shopping cart

No products in the cart.